اخبار

درب اتوماتیک فروشگاهی

درب اتوماتیک فروشگاهی

درب اتوماتیک فروشگاهی (Automatic shop door):یکی از اجزاء اصلی هر فروشگاهی که بر زیبایی آن می‌افزاید و باعث می‌شود مشتریان بیشتری جذب فروشگاه شوند شکل و ظاهر درب آن می‌باشد، امروزه در بیشتر فروشگاه‌ها از

درب اتوماتیک فروشگاهی استفاده می‌شود تا تردد با سهولت انجام گیرد و امنیت فروشگاه تأمین شود، استفاده از درب اتوماتیک برای فروشگاه موجب می‌شود نمای فروشگاه زیباتر به نظر برسد و افراد سالمند و ناتوان بتوانند به‌راحتی به فروشگاه مراجعه نمایند این درب‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند در این مطلب قصد داریم شمارا با انواع درب اتوماتیک فروشگاهی و نمایندگی‌های نصب و فروش آن در شهرهای بزرگ آشنا نماییم.

انواع درب اتوماتیک فروشگاهی

درب‌های اتوماتیک فروشگاهی دارای مدل‌ها و انواع مختلفی هستند که می‌توان با توجه به‌اندازه و موقعیت فروشگاه یکی از آن‌ها را انتخاب کرد. برخی از مدل‌های درب اتوماتیک فروشگاهی عبارت‌اند از:

  • درب کرکره‌ای: یکی از درب‌هایی که برای فروشگاه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد درب کرکره‌ای می‌باشد این درب‌ها به‌وسیله موتورهای ساید یا توبولار کار می‌کنند و از امنیت بالایی برخوردارند، درب‌های کرکره‌ای اتومات خود دارای مدل‌های متفاوتی هستند که جنس آن‌ها از آلومینیوم یا گالوانیزه است و مجهز به سیستم‌هایی همچون ترمز اضطراری، UPS، زنجیر خلاص کن دستی و… هستند.
  • درب گرد و نیمه گرد: نوعی دیگر از درب‌های اتوماتیکی که برای فروشگاه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد درب‌های گرد و نیم‌دایره می‌باشند ظاهر این درب‌ها بسیار زیبا و لوکس است و استفاده از این درب افزایش چشمگیری در میزان مشتریان فروشگاه خواهد داشت. درب‌هایی که به شکل گرد ساخته‌شده‌اند دارای حرکت ۳۶۰ درجه می‌باشند و از ۸ لنت برخوردارند که ۴ لنت آن ثابت و ۴ لنت دیگر متحرک می‌باشد در مقابل درب‌های نیم‌دایره دارای ۴ لنت هستند که دوتای آن ثابت و ۲ عدد دیگر متحرک می‌باشد و میزان پوشش آن‌ها نیز ۱۸۰ درجه است هردو این درب‌ها به‌وسیله کارت‌خوان و یا سنسور باز و بسته می‌شوند.
  • اسلایدی: درب‌های اسلایدی یا ریلی نیز نوعی از درب‌های شیشه‌ای می‌باشند که در بیشتر فروشگاه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند این درب‌ها دارای سرعت بالایی هستند و می‌توان سنسور آن‌ها را تنظیم کرد و مدت‌زمان باز و بسته شدن درب را مشخص کرد، این درب‌ها در دو شکل تک جداره و دوجداره عرضه می‌شوند و ازآنجایی‌که فضای کمی را اشغال می‌کنند بسیار مناسب فضای کم‌عرض می‌باشند. استحکام و طول عمر درب‌های اسلایدی بسیار بالاست و خیلی دیر به تعمیر نیاز پیدا می‌کنند.
  • لولایی: درب‌های شیشه‌ای لولایی نیز در فروشگاه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند این درب‌ها به‌صورت یک‌طرفه و دوطرفه باز و بسته می‌شوند اما معمولاً فضای بیشتری نسبت به سایر درب‌های فروشگاهی اشغال می‌کنند.
  • نمایندگی‌های فروش درب اتوماتیک فروشگاهی در شهرهای مختلفبرای خرید و نصب درب اتوماتیک فروشگاهی بهتر است به نمایندگی‌های فروش و نصب آن‌ها مراجعه نمایید تا خرید و نصب مطمئنی داشته باشید، برخی از نمایندگی‌های فروش و نصب درب اتوماتیک فروشگاهی در شهرهای بزرگ عبارت‌اند از:

نمایندگی ایران اتوماتیک در تهران: آدرس: تهران، اتوبان آزادگان، جنب پل صنیع خانی، مجتمع آهن مکان، فاز سوم مرکزی، پلاک ۶۸۱٫ تلفن ویژه: ۵۵۴۱۸۲۱ ۰۲۱ تلفن فروش: ۰۹۱۲۱۳۸۳۲۵۰

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید

 

    • درب اتوماتیک فروشگاهی درب اتوماتیک فروشگاهی