نابکو NABCO

درب شیشه ای اتوماتیک کشویی نابکو ژاپن مدل DS-60

درب شیشه ای اتوماتیک کشوی ی نابکو ژاپن

img_thum_losca

اپراتور: نابکو ژاپن

موتور: موتور براش لس (بدون زغال) ساخت ژاپن

متعلقات: ریل و کاور فابریک ۴ متری بامقطع استیل همراه قفل، باتری، کلید گردان، و دو عدد چشمی (MW6) BEA و همراه یک عدد سنسور بین درب

 

کمپانی نابکو

درب های اتوماتیک از اواخر سال ۱۹۵۰ در معماری ژاپن مورد اقبال قرار گرفتند در حال حاضر بیش ۲ میلیون درب های اتوماتیک فعال در ژاپن وجود دارد و کمپانی نابکو ژاپن به عنوان یکی از بزرگترین تولیدگان درب های اتوماتیک شیشه ای در این کشور به حساب می آید. درب های شیشه ای اتوماتیک نه تنها به راحتی را برای کاربران به ارمغان می آورد بلکه مزیت های دیگری همچون صرفه جویی در انرژی، امنیت و بهداشت را نیز دارد.

مزیت های استفاده از درب های اتوماتیک شیشه ای:

از آنجا این درب ها بدون نیاز به باز و بسته شدن هستند و بصورت اتوماتیک بازو بسته می شوند، برای مکان های تجاری، هتل ها و امکان عمومی پرتردد که عموما مشتریان با دست پر یا سبد خرید از آن مکان خارج می شوند بسیار منساب هستند و  استفاده از درب های توماتیک شیشه ای به منزله و نشانه ی احترام و خرمت رسانی بهتر به مشتری می باشد.

درب های شیشه ای اتوماتیک  به طور موثر به صرفه جویی در انرژی و کاهش هزینه های گرمایش و سرمایش سالانه کمک می کنند و همچنین آنها از فرار هوا و ورود گردوخاک به محیط کسب و کار جلوگیری می نمایند.

نوشته های مشابه